Administracja i opieka nad stronami internetowymi

  • Nadzoruję, pilnuję, aktualizuję i dbam o twoją stronę www
  • Prace konserwacyjne przeprowadzam w godzinach najmniejszego ruchu - możesz zawsze liczyć na moje wsparcie.

Zleć mi opieknę nad stroną!

Kup sobie spokój - powierz opiekę nad serwisem internetowym, serwerem i wszystkim co internetowe profesjonaliście - dołącz do osób, które nie muszą się martwić aktualizacjami WordPressa, wtyczek czy wersji PHP na serwerze. Zadbam także o twój hosting i będę odpowiadał za kontakt z providerem usług, abyś ty mógł skupić się na tym, w czym czujesz się najlepiej - czyli na prowadzeniu swojego biznesu.

Jeśli szukasz indywidualnego specjalisty od wsparcia IT i pomocy przy utrzymywaniu strony lub sklepu internetowego w dobrej kondycji technicznej - koniecznie napisz do mnie, ocenię, wycenię, pomogę i doradzę.

Administracja stronami www opieka

Opieka IT: Legionowo, Wieliszew, Skrzeszew i okolice

Świadczę profesjonalne usługi wsparcia IT polegające na opiece i administracji serwisami i sklepami internetowymi. Dbam o płynne i nieprzerwane funkcjonowanie stron i serwerów hostingowych oraz odciążam klientów z cyklicznych działań konserwacyjnych, które należy przeprowadzać regularnie, aby uniknąć włamu, spamu czy zwykłej awarii na stronie www.

Zaopiekuję się twoją stroną internetową

Poza tworzeniem stron www oraz pozycjonowaniem ich w Google, moja usługa administracyjna pomoże Ci osiągnąć spokój i sprawne funkcjonowanie biznesu w sieci. Usługa ta składa się ze stałego monitoringu oraz cyklicznych działań, wedle potrzeb – jak np:

  1. Regularne backupy strony (pliki i baza danych)
  2. Aktualizacje CSM, pluginów i wersji PHP
  3. Zabezpieczenia antyspammerskie i anty ddos
  4. Usuwanie awarii i błędów
  5. Drobne zmiany w treści, grafice, dodawanie aktualności i wpisów blogowych

 

Wszystkie prace prowadzone są w godzinach najmniejszego ruchu, bez wpływu na normalne funkcjonowanie strony. Możesz zawsze liczyć na moje wsparcie, a elastyczność i praktycznie stały dostęp do komputera daje gwarancję szybkiej reakcji i działania.