Tworzenie stron www: nowoczesny i responsywny webdesign

  • Tworzę łatwe w obsłudze, szybkie i nowoczesne strony internetowe
  • Dobrze zoptymalizowane pod SEO i przyjazne wyszukiwarce Google strony firmowe, sklepy, blogi i wizytówki.

Wyceńmy Twoją stornę!

Jeśli Ty lub Twój biznes potrzebujecie nowej strony internetowej, która będzie przyjazna zarówno użytkownikowi jak i wyszukiwarce Google, sprawdź koniecznie ofertę tego freelancera, który szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie zaprojektuje i zbuduje dla Ciebie nowoczesną, dostosowaną do urządzeń mobilnych stronę, która będzie świetnie sprzedawać.

Za mną dziesiątki zrealizowanych projektów oraz wielu zadowolonych klientów. Tworzę strony www zgodnie z najnowszymi standardami, a każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do oczekiwań klienta. Jeśli jednak nie wiesz czego tak na prawdę potrzebujesz - chętnie pomogę, doradzę i wspólnie przejdziemy przez proces decyzyjny.

Stony www Legionowo i Wieliszew

Strony www: Legionowo, Wieliszew, Skrzeszew i okolice

Zaprojektuję, stworzę i opublikuję Twoją stronę internetową maksymalnie w ciągu 30 dni. Czas realizacji zamówienia zależy jednak od dostępności i responsywności klienta, dostarczania przez niego treści i materiałów. Jeśli komunikacja i tempo współpracy jest dobre, Twoja strona może być gotowa nawet w 2 tygodnie!

Buduję strony internetowe od 2007 roku

Za mną projekty kolorowe i minimalistyczne. Duże, średnie i małe serwisy internetowe – multimedialne i proste – wszystko wedle życzenia i oczekiwań klienta. Jeśli nie wiesz jednak czego potrzebujesz i jaka strona internetowa najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesienapisz do mnie. Pomogę wybrać Ci układ serwisu, kolorystykę, dobiorę tematyczne grafiki, dopracujemy czcionki, motywy i wszystko, co będzie wyróżniało w sieci Twój biznes. Dodatkowo, jeśli nie chcesz zajmować się sam aspektami technicznymi, świadczę usługi administracji i opieki nad stronami internetowymi. Jeśli chcesz wiedzieć jakie realizacje mam za sobą – napisz do mnie – podeślę przykładowe strony mojego autorstwa.

Sklepy internetowe – budowa E-commerce

Jeśli chciałbyś sprzedawać w internecie, sklep internetowy (tzw. ecommerce) będzie pierwszym krokiem. Tworzę bezpieczne, szybkie i wygodne dla użytkowników sklepy internetowe, które w połączeniu z pozycjonowaniem SEO świetnie sprzedają i mają dobrą widoczność. Jeśli chciałbyś poznać wycenę sklepu internetowego, masz pytania o integracje, płatności, dostawy lub inne zagadnienia związane z budową ecommerce – zapraszam do kontaktu!

W jakiej technologii tworzę strony i sklepy internetowe?

Pracuję w technologii WordPress, a jeśli chodzi o sklepy internetowe - na popularnym i łatwym w obsłudze module Woocommerce. WordPress jest obecnie najpopularniejszym systemem CMS na świecie. 35% wszystkich aktywnych witryn na całym świecie korzysta z tego CMS, a dziennie, do wyszukiwarki trafia średnio 50 000 nowych WordPressów! WooCommerce, wtyczka e-commerce do WordPressa, ma 4 miliony aktywnych sklepów, co sprawia że 30% wszystkich sklepów internetowych na świecie korzysta właśnie z tego rozwiązania!

Domena, hosting, poczta - czy pomogę?

Owszem! Jeśli nie posiadasz własnej domeny (adres www strony) oraz nie masz jeszcze hostingu (serwera, na którym będzie twoja strona) - chętnie pomogę. Doradzę oraz pomogę wykupić atrakcyjne cenowo i niezawodne usługi z bardzo dobrym wsparciem technicznym. Jeśli będziesz potrzebować pomocy ze stworzeniem skrzynek email czy innymi zagadnieniami związanymi z serwerem lub usługami powiązanymi - możesz liczyć na moje wsparcie.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Odpowiedź na to pytanie jest analogiczna do odpowiedzi na pytanie 'ile kosztuje samochód?' Otóż każdy projekt jest inny, różnią się wielkością, skomplikowaniem i nakładem pracy. Przykładowo, niewielka strona wizytówka z formularzem kontaktowym i podstawowymi informacjami to koszt kilkuset złotych. Większa, bardziej rozbudowana strona będzie kosztowała proporcjonalnie więcej, w zależności od nakładu czasowego jakiego będzie wymagać. Sklepy internetowe, kompletne, zaczynają się do 3000 PLN.

Czy jest gwarancja lub późniejsza opieka nad stroną?

Pewnie! Każda stworzona przeze mnie strona www objęta jest standardową gwarancją, a dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dodatkowego wsparcia administracyjnego w postaci aktualizacji, zmian i modyfikacji treści, usuwania problemów, awarii i dbania o ogólne bezpieczeństwo serwisu. Więcej o tej usłudze przeczytasz w zakładce 'Administracja stronami'.