Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google

  • Zwiększanie widoczności na frazy kluczowe dzięki SEO
  • Marketing zintegrowany w sieci: optymalizacja, link building, content marketing, SEO lokalne i wiele więcej!

Wyceń pozycjonowanie strony!

Pozycjonowanie organiczne stron w Google - zwane też przez niektórych potocznie SEO, to dziś absolutny must have jeśli chcesz zaistnieć w sieci i zdobyć klientów dzięki wyszukiwarce Google. Jako specjalista od marketingu w wyszukiwarce i doświadczony freelancer, chętnie pomogę Ci zwiększyć widoczność w top3 i tp10 organicznych wyników wyszukiwania - zajmuję się tym od lat!

Pozycjonowanie stron SEO to moja główna specjalizacja, a wieloletnie doświadczenie w pracy freelancera oraz jako Head of SEO jednej z największych agencji w Polsce, przy wielu międzynarodowych jak i lokalnych projektach, to gwarancja bezpieczeństwa Twojej domeny i dobrze wydany budżet, który się zwraca.

Pozycjonowanie stron Wieliszew i Llegionowo

Pozycjonowanie stron: Legionowo, Wieliszew, Skrzeszew i okolice

Jeśli mieszkasz w Gminie Wieliszew lub w Legionowie i okolicach, spotkajmy się i omówmy twoją obecną widoczność w Google. Taki podstawowy audyt który wykonuję, będzie doskonałym punktem zaczepnym i pomoże Ci zorientować się gdzie jest Twoja domena w Google, ile fraz kluczowych posiadasz na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania, a które dopiero rokują. Wstępne rozeznanie czym dysponujemy pomoże mi lepiej i precyzyjniej stworzyć dedykowaną ofertę na pozycjonowanie twojej domeny w Google. Co dalej?

Bezpieczne pozycjonowanie w organice Google

Jestem pasjonatem technicznego SEO, czyli wierzę w dobrze zoptymalizowaną pod Google stronę, która nie traci już na starcie i ma większe szanse na przydzielenie lepszego rankingu przez wyszukiwarkę. Zajmuję się też linkbuildingiem, który robiony ręcznie podniesie parametry jakościowe twojej domeny. Dobrze dobrane frazy kluczowe i dostosowane pod nie treści na stronie to również obowiązkowe ogniwo w procesie zwiększania widoczności w Google.

Na czym polega i jak działa moje pozycjonowanie stron?

Jak działam, czyli kompletny proces pozycjonowania krok po kroku – abyś czuł się bezpiecznie i wiedział, że twoje pieniądze są mądrze wydawane. Jeśli miałeś już do czynienia z dużymi agencjami SEO to na pewno pamiętasz jak irytująca może być niewiedza, anonimowość i brak kontaktu. Tych rzeczy nie uświadczysz we współpracy z freelancerem, pozycjonerem SEO.

1. Bazowy Audyt SEO i analiza twojej sytuacji

2. Ustalenie Twoich potrzeb i oczekiwań względem widoczności w Google (frazy kluczowe, konkurencja, benchmark, KPI)

3. Propozycja indywidualnych działań SEO oraz planu na pierwsze 3 miesiące

4. Ustawienie systemu raportowego oraz narzędzi analitycznych

5. Przekazanie dostępów niezbędnych do pracy

6. Rozpoczęcie pozycjonowania – optymalizacja SEO, copywriting, linkbuilding

Optymalizacja techniczna SEO

Optymalizację SEO wykonuję sam, nanosząc niezbędne poprawki w serwisie, wedle wytycznych Google. Zawsze pracuję na kopii zapasowej, a większość zmian optymalizacyjnych nie jest widoczna dla użytkownika - a jedynie dla robotów wyszukiwarki. Działania, które rutynowo wykonuję to między innymi: Meta dane – title i description, Przekierowania i poprawne adresy kanoniczne (www, bez www, index.php,index.html etc.), Sitemap.xml i plik robots.txt, Page speed, Sprawdzenie responsywności strony, Dodanie serwisu do Google Search Console + Google Analytics + ustawienie celów, Sprawdzenie adresów URL - Search Engine Friendly, Blokowanie linków wychodzących niepowiązanych (rel=„nofollow”), Dodanie mikroformatów (dane strukturalne zgodne ze Schema.org), Eliminacja ewentualnych kopii treści serwisu, Sprawdzenie poprawności strony błędu 404, Breadcrumbs i linkowanie wewnętrzne (linkjuice).

Linkbuilding, czyli pozyskiwanie linków dla Twojej domeny

Liczba dobrych, powiązanych tematycznie linków z innych domen, która prowadzi do Ciebie, to dla Google nic innego jak liczba ``głosów``, które ktoś oddał na Ciebie w internecie. Wielkość i moc profilu linkowego to wciąż bardzo ważny czynnik rankujący, który odpowiada za takie parametry jak DR (Domain Rank, by Ahrefs), TF (Trust Flow, by Majestic) czy DA (Domain Authority, by MOZ). Wartość Twojej domeny jest niezmiernie ważna, dlatego wszystkie linki pozyskuję ręcznie, zawsze zwracając uwagę na ich parametry - głównie korzystając z dobrodziejstw content marketingu. Czego NIE ROBIĘ, to marketing szeptany - czyli tanie linki z bezwartościowych for internetowych, katalogi SEO w ilości masowej oraz inne, sztuczne i jałowe formy linkowania, które bardziej szkodzą niż pomagają - ale są tanie, więc większość pozycjonerów wciąż się na nich opiera.

Content Marketing, czyli treści są najważniejsze

Większość skutecznych działań marketingu zintegrowanego w sieci opiera się dziś na treści pisanej. Content Marketing to jedno z najskuteczniejszych działań, jakie można powadzić aby osiąga dobre wyniki w organie. Wszystkie treści piszę sam lub posiłkuję się profesjonalnymi copywriterami, jeśli temat jest szczególny i wyjątkowy. Tworzę treści jakościowe, skuteczne dla użytkownika i wyszukiwarki.

Pozycjonowanie: Jak się rozliczamy? Co z umową?

Pozycjonowanie stron rozliczam standardowo, czyli w modelu abonamentowym - konkretnego koszyka produktów, którym są elementy składowe pakietu SEO. Nie pozycjonuję za efekt. Ta metoda w dzisiejszych czasach jest absolutnie nieskuteczna i odeszła do lamusa wraz z kilkoma istotnymi zmianami w algorytmie wyszukiwarki. Pozycjonowanie z rozliczaniem za efekt to dziś nic innego jak wątpliwa etycznie, oparta na spamie metoda osiągania wyłącznie krótkotrwałych efektów polegających na oszukiwaniu algorytmu Google. Na wyniki zawsze trzeba chwilę poczekać, a model abonamentowy jest transparentny, uczciwy dla obu stron i jest dziś standardem w usługach pozycjonowania w Google.
Posiadam własny szablon umowy, który jest konkretny i klarowny. Nie związujemy się na rok lub dwa, jak to ma miejsce w dużych agencjach SEO. Współpracując z freelancerem obie strony mają możliwość wypowiedzenia umowy w zasadzie w dowolnym momencie - jedynie z zachowaniem wcześniej ustalonego okresu wypowiedzenia. Zdecydowanie wolę abyś chciał ze mną pracować, a nie musiał ze względu na umowę. Rozliczenia na podstawie faktur VAT.